Skip to content

Uwielbiasz podróżować do krajów azjatyckich? Czy fascynuję Cię technika tajskiego masażu oraz smak azjatyckich potraw? W czasach pandemii podróżowanie nie jest tak łatwe jak kiedyś, ale my mamy na to rozwiązanie. 🙂 Zapraszamy do naszego Salonu Tajskiego Masażu PHUMIN na ulicy Prostej – nasze trzy masażystki z Tajlandii zabiorą Cię w podróż pełną relaksu oraz ukojenia. Fanatykom klasycznego masażu tajskiego rekomendujemy panią Minny, a dla tych najbardziej zestresowanych polecamy oddać się w ręce pani Packy oraz pani Deang podczas olejkowego masażu.

A po masażu proponujemy wypić ciepłą herbatkę tajską oraz spróbować pysznego tajskiego dania w restauracji THAILAND na Małych Garbarach – w naszej restauracji dania są przygotowywane przez Tajów, którzy zadbają o orientalny smak potraw i zaspokoją Państwa potrzeby kulinarne. Dla tych, którzy tęsknią za podróżami do azjatyckich państw proponujemy skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty w salonie masażu oraz spróbować naszego pad thaia. 🙂

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.