Skip to content

Salon Masażu Tajskiego Phumin.

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do naszego salonu masażu tajskiego znajdującego się w Toruniu, przy ul. Prostej 17. Działamy dla Państwa od 2019r. i od tego czasu mamy już rzeszę swoich stałych klientów, którzy zawsze powracają do nas z uśmiechem na ustach. Wobec czego staramy się rozwijać dla Państwa i poszerzać swoje zasięgi, tak aby każdy mógł przyjść i poznać nasze miejsce oraz tajniki tajskiego masażu.

W naszym salonie masażu mogą Państwo poczuć klimat Tajlandii, specjalna muzyka, aromaty, wystrój oraz profesjonalne masażystki sprawiają, że każdy klient czuje się swobodnie i bezpiecznie w naszym salonie.

Masaże odbywają się w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach na materacu, co pozwala na zastosowanie oryginalnej techniki leczenia dłońmi.

Nasza oferta jest skierowana głównie do osób pracujących, mających ciągły stres, które chcą poprawić swoją kondycję psychiczną i fizyczną. Dlaczego? Ponieważ masaż tajski, jest rodzajem masażu głębokiego, zawierającego elementy akupresury i jogi pasywnej co pozwala na zrelaksowanie ciała, a także dodanie energii.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.