Szukasz nietypowego i oryginalnego prezentu,
który mile zaskoczy bliską Ci osobę?

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych

REGULAMIN KARNETÓW PODARUNKOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH W SALONIE MASAŻU PHUMIN

regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2022-31.12.2022

 1. Karnet podarunkowy jest formą płatności za usługi w Salonie Masażu Phumin w Toruniu.
 2. Karnet podarunkowy można wykorzystać podczas jednej wizyty w salonie, lub kilku wizyt po uprzednim uzgodnieniu tego z obsługą Salonu.
 3. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyt pod numerem telefonu podanym na karnecie, drogą mailową lub osobiście.
 4. Karnet należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 5. Karnet nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Karnetu, które opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 6. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Karnetu, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż jego wartość.
 7. Karnet podarunkowy ważny jest przez okres 3 miesięcy od daty zakupu. Po upłynięciu tego terminu Karnet wygasa i nie jest możliwe zrealizowanie go.
 8. Karnety podarunkowe imienne mogą być przeniesione na inną osobę po konsultacji z personelem.
 9. Uprasza się o poinformowanie personelu o chęci odwołania umówionego spotkania nie później niż do godziny 19:00 dnia poprzedzającego wizytę w przypadku wizyt umówionych przed godziną 13:30 i nie później niż do godziny 11:00 tego samego dnia w przypadku wizyt umówionych po godzinie 13:30.
 10. Karnety podarunkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i opiewać mogą na dowolną usługę lub pakiet usług w cenie regularnej dostępnej na stronie internetowej.
 11. Karnet podarunkowy można zrealizować codziennie w godzinach otwarcia Salonu za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy o których informujemy na bieżąco na naszych mediach społecznościowych.
 12. Każdy klient kupując Karnet podarunkowy oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem.